REKLAMA
REKLAMA

MarcPol wynajmie 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 3 stycznia 2012 12:06

Sieć Marcpol podpisała z firmą deweloperską MLP Group na wynajem ponad 5 tys. mkw. powierzchni magazynowej w parku MLP Pruszków II.

REKLAMA
- O wyborze MLP Pruszków II oraz MLP Group S.A. jako partnera w dalszej działalności i rozwoju MarcPol zdecydowały lokalizacja parku bezpośrednio przy budowanej autostradzie, oraz profesjonalizm i elastyczność dewelopera w zrozumieniu naszych potrzeb. Nie bez znaczenia jest fakt, iż MarcPol będzie miał do dyspozycji nowy, „szyty na miarę" obiekt, odpowiadający aktualnym wymaganiom magazynowania i logistyki produktów FMCG - powiedziała Iwona Zarucka, wiceprezes zarządu MarcPol S.A.

Nowy magazyn będzie obsługiwał również istniejące placówki handlowe MarcPol. Umowa została podpisana na okres 10 lat. Powierzchnia wynajęta przez MarcPol zostanie przekazana do użytku w II kwartale 2012 roku.

Jest to już druga umowa na wynajem powierzchni podpisana przez MLP Group z firmą MarcPol w ciągu ostatniego roku. Łącznie MarcPol wynajmuje w Parkach MLP Pruszków I oraz MLP Pruszków II 7 tys. mkw.

Sieć handlowa MarcPol S.A. prowadzi działalność od 1988 roku. W jej skład wchodzą zarówno duże centra handlowe o powierzchni ponad 4 tys. mkw., supermarkety, jak i mniejsze sklepy. - MarcPol jest kolejną firmą z sektora spożywczego, z którą podpisujemy w ostatnim czasie umowę. To już druga umowa, którą podpisujemy z tą firmą w przeciągu kilku miesięcy, co jest dla nas potwierdzeniem atrakcyjności naszych parków magazynowo-produkcyjnych i naszej oferty dla tego sektora - powiedziała Dorota Jagodzińska-Sasson, członek zarządu MLP Group S.A.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA