MarcPol zamyka dwie nierentowne placówki

Autor: dlahandlu.;pl 12 stycznia 2016 15:27

MarcPol podjął decyzję o zamknięciu dwóch niedochodowych sklepów. W zamian zamierza otwierać nowe placówki w bardziej atrakcyjnych lokalizacjach. W najbliższych miesiącach przygotowywane jest otwarcie ośmiu nowych sklepów.

MarcPol zarządzający siecią supermarketów zdecydował o zamknięciu z dniem 12 stycznia br. supermarketu w Mrągowie przy ulicy Brzozowej 16. Z końcem minionego roku spółka zlikwidowała także sklep działający w Stanisławowie Pierwszym przy ulicy Sonaty 2. Placówka działała w tej lokalizacji od sierpnia 2015 roku. Był to 2. sklep Marcpol-u w Stanisławowie Pierwszym. „Naszym celem jest systematyczna poprawa rentowności sieci handlowej. Dlatego w ostatnim czasie zdecydowaliśmy się na podjęcie zdecydowanych kroków i zamknięcie dwóch niedochodowych placówek, które nie rokowały poprawy i zaniżały efektywność całej sieci” - powiedziała Agata Duraj, dyrektor handlowy firmy MarcPol S.A.

W planie spółka ma otwieranie nowych placówek. „W dalszym ciągu koncentrujemy się na rozwoju sieci. Na razie nie chcemy jednak precyzować dokładnej liczby sklepów, jaką zamierzamy uruchomić w tym roku oraz ich lokalizacji. Będziemy na bieżąco przekazywać informację w tym zakresie. Na najbliższe miesiące mamy zaplanowanych 8 nowych otwarć” – dodała Agata Duraj. Aktualnie sieć MarcPol liczy 60 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ma 2017-05-23 12:57:29

  a co zpieniedzmi za urlop ja mam na swiadectwie napisane 16 dni ekwiwalentu pienieznego

 • Mag 2017-05-19 09:19:11

  I co Monia coś się dowiedziałaś ?

 • Monia 2017-05-01 08:38:43

  Pani z kadr stwierdziła że syndyk zajmuje się zaległymi pensjami a ona nic na ten temat mi nie powie bo nie wie.

  Po majówce chce się przejść do funduszu albo inspekcji prac. Jak będzie trzeba to złożę sprawę do sądu

  Dusia 69@interia.pl-jezeli ktoś jest chętny to możemy wspólny wniosek złożyć piszcie do mnie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1884)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane