REKLAMA
REKLAMA

MarcPol zwiększa inwestycje w budowę centrów handlowych

Property News 29 stycznia 2014 14:49

Do portfolio firmy, posiadającej obecnie pięć obiektów w kilku polskich miastach, w najbliższym czasie dołączy CH Hit w Nowym Dworze Mazowieckim. Sieć rozpoczęła już poszukiwanie działek pod kolejne inwestycje.

REKLAMA
Pierwsze z centrów handlowych MarcPol zostały otwarte w 2009 i 2010 roku na warszawskiej Białołęce. W 2012 roku spółka zainwestowała w galerie w Ostrołęce oraz podwarszawskich miejscowościach: Lesznie oraz Podkowie Leśnej.

Otwarcie i skomercjalizowanie Galerii Podkowa to dopiero początek inwestycji MarcPolu na rynku centrów handlowych. Rozpoczęła się już komercjalizacja kolejnej galerii należącej do spółki - Centrum Handlowego HIT w Nowym Dworze Mazowieckim. - Będzie to największy obiekt handlowy w regionie - zapowiada Paweł Chmielewski, kierownik Działu Rozwoju. Powierzchnia najmu całego projektu to blisko 15 tys. mkw., a w jego skład wejdzie Centrum Handlowe, Park Handlowy, parking na 400 miejsc, restauracja typu Drive-Thru oraz stacja paliw. Obecnie obiekt jest w trakcie komercjalizacji, którą kieruje firma Mallson. Otwarcie zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2015 roku.

Na najbliższe lata zaplanowane są kolejne inwestycje sieci MarcPol w duże centra handlowe, jak również dalszy rozwój sieci supermarketów pod marką własną. W tym celu firma poszukuje atrakcyjnych lokalizacji działek pod inwestycje własne, a także możliwości wynajmu powierzchni w galeriach handlowych i gotowych wolnostojących obiektach- dodaje Paweł Chmielewski.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA