REKLAMA
REKLAMA

Marka Bacardi na Open'er Festival wyłowi młode talenty

Autor: pr 17 maja 2016 11:41

Marka Bacardi rusza z akcją „CASA MUSICA” czyli DOM MUZYKI. To unikatowy projekt, który ma za zadanie pomóc w wybiciu się młodym, ambitnym artystom i dać zauważyć się szerszej publiczności. Pod okiem znanych, doświadczonych oraz cenionych artystów, a także ludzi z branży muzycznej, BACARDI pomaga zaistnieć tym, którzy na to zasługują, ale dotąd nie mieli szansy pokazania się szerszej publiczności.

REKLAMA

Projekt obejmuje swoim zasięgiem nie tylko Polskę ale też inne kraje w Europie, gdzie marka BACARDI będzie uczestniczyć w największych lokalnych festiwalach i wydarzeniach muzycznych. Pierwszy polski przystanek “CASA MUSICA” to tegoroczny Open'er Festival w Gdyni, odbywający się w dniach 29 czerwca – 2 lipca.

BACARDI oraz Open'er Festival ogłaszają wspólną akcję i poszukują młodych DJów, którzy zagrają w strefie “CASA MUSICA” podczas festiwalu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy być prawdziwym, muzycznym pasjonatem i tworzyć elektryzującą muzykę, np. hip-hop, indie lub elektronikę. 

Konkurs trwa do 10 czerwca. Wystarczy wejść na stronę http://casamusica.pl, wysłać link ze swoim setem i walczyć o szansę, by dołączyć do muzycznej rodziny BACARDI i zagrać w “CASA MUSICA” na Open'er Festival.

Oprócz konkursu dla djów, BACARDI przygotowała też niespodziankę dla festiwalowiczów. Na stronie już rozpoczął się konkurs, w którym codziennie można wygrać podwójne 4-dniowe karnety na Open'er Festival.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA