REKLAMA
REKLAMA

Marka Ewtex stawia na centra handlowe

Autor: pr 27 czerwca 2016 11:05

Ewtex, jeden z najprężniej rozwijających się polskich producentów mody męskiej, uruchomił swój pierwszy salon na Podbeskidziu. 22 czerwca w Galerii Sfera wystartował sklep, który pomoże panom w poznawaniu tajników męskiej elegancji.

REKLAMA

Ewtex to coraz bardziej popularna polska marka modowa, która skutecznie umacnia swoją pozycję dzięki produkcji konfekcji męskiej wytwarzanej za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Oryginalny krój, odpowiednia jakość garniturów, spodni, marynarek i koszul to jedne ze znaków rozpoznawczych marki, który proponuje klientom nowoczesne wzornictwo i modną kolorystykę. 

Nowy salon w Galerii Sfera stanowi kolejny etap ekspansji marki, która coraz chętniej stawia na rozwój w galeriach handlowych. Ewtex uzupełnia ofertę modową. Dołącza tym samym do takich marek jak Bytom, Lancerto, Lavard, Vistula, Wólczanka, Pierre Cardin, Massimo Dutti, Zara, czy Medicine, które wspierają miłośników męskiego stylu na Podbeskidziu. Nowy najemca zajmuje lokal o powierzchni 100 mkw. na terenie Galerii I. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13230

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA