Marka Kupiec partnerem warsztatów kulinarnych

dlahandlu.pl 17 grudnia 2014 13:46

Na początku grudnia odbyło się kolejne spotkanie Akademii Smaku Bosch, których partnerem jest firma Kupiec. Warsztaty kulinarne pt. „Kuchnia w parze ze zdrowiem" miały miejsce w warszawskim Centrum Domowych Inspiracji.

Pierwszą część spotkania poprowadziła specjalistka ds. żywienia człowieka Ewa Sypnik-Pogorzelska, która opowiedziała jak łączyć dobry smak z wartościami odżywczymi.

W kolejnej, warsztatowej części spotkania, zaproszeni goście mieli okazję przygotować zdrowe potrawy pod okiem Doradcy Kulinarnego Tomasza Szymańskiego. W czasie warsztatów korzystano z produktów marki Kupiec, dzięki którym skomponowano zdrowe i nie nudne dania podczas tego spotkania. W menu pojawiły się m.in.: zupa-krem z groszku z trawą cytrynową i mlekiem kokosowym, wegetariańskie burgery i ciasto czekoladowe z czerwoną fasolą. Ostatnim punktem warsztatów było wspólne próbowanie wszystkich przygotowanych przez gości potraw.

 

 

 

Akademia Smaku Bosch to projekt skierowany do wszystkich miłośników gotowania. Comiesięczne warsztaty kulinarne zaplanowane są według tematów przewodnich, które wprowadzą do wspólnego gotowania. Jednym z patronów wydarzenia jest firma Kupiec.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12608

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane