REKLAMA
REKLAMA

Marka Puchatek przyciąga małych klientów promocyjnymi magnesami

Autor: pr 12 lipca 2016 11:15

Marka Puchatek przyciąga małych klientów promocyjnymi magnesami Fot. mat.pras. Maspex

Okrągły milion Magicznych Magnesów już niedługo pojawi się w sklepach w całej Polsce. Można będzie je znaleźć w promocyjnych opakowaniach Puchatka. Oryginalne gadżety zapewniają garść fascynującej wiedzy i ciekawej rozrywki. Puchatek jako jedna z pierwszych marek produktów spożywczych dla dzieci proponuje konsumentom gadżet wykorzystujący możliwości rozszerzonej rzeczywistości (AR).

REKLAMA

W sklepach na terenie całej Polski właśnie rusza sprzedaż miliona promocyjnych opakowań Puchatka. W każdym z nich będzie można znaleźć atrakcyjny prezent w postaci Magicznego Magnesu.

Niezwykła kolekcja Puchatka to aż 8 magnesików – wraz z każdym z nich dziecko uczy się czegoś innego o fascynującym świecie przyrody. Magiczny Magnes po zeskanowaniu za pomocą specjalnej aplikacji przenosi użytkowników w świat nauki i gier (do zainstalowania na smartphonie lub tablecie: https://www.puchatek.pl/#instrukcje). Dzięki ciekawym animacjom poznamy zasady działania magnetyzmu, energii, dźwięku i światła, a także zdobędziemy wiedzę na temat astronomii, temperatury, wody i powietrza. Poza częścią edukacyjną każdy magnes zawiera też ciekawą grę związaną z omawianym przez Puchatka zjawiskiem.

Działanie magnesów można już teraz wypróbować dzięki ogólnodostępnej części aplikacji. Lekcję astronomii z grą, w której Puchatek tłumaczy m.in. zasady grawitacji, każdy może bezpłatnie pobrać – „kosmiczny” magnes dostępny jest na stronie www.puchatek.pl.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA