REKLAMA
REKLAMA

Marka Winiary szuka przyjaciół wśród miłośników gotownia

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 11 kwietnia 2012 11:39

Do 14 kwietnia trwają poszukiwania przyjaciół marki Winiary. Kogo szuka marka? Miłośników gotowania, wielbicieli wyjątkowych smaków i aromatów, entuzjastów kulinarnych inspiracji oraz osób zainteresowanych nowościami produktowymi, które swoją pasją dzielą się z innymi za pośrednictwem kulinarnego bloga lub fan page'a. Spośród wszystkich zgłaszających się zostanie wyłoniona szczęśliwa dwudziestka, na którą czeka moc atrakcji.

REKLAMA
Akcja „Przyjaciele Winiary" jest skierowana do kulinarnych blogerów oraz autorów kulinarnych fan page'ów, którzy lubią gotować, a w ich kuchniach goszczą produkty marki Winiary. Aby zgłosić chęć uczestnictwa w zabawie, wystarczy wypełnić prosty formularz w zakładce Winiary Przyjaciele na Facebook'u i być aktywnym na fan page'u marki oraz w serwisie www.winiary.pl.

Spośród wszystkich, którzy zgłoszą swój akces, zostanie wyłoniona dwudziestka szczęśliwców - przyjaciół marki. Współpracę z nimi zaplanowano do końca 2012 roku. Wszyscy przyjaciele marki Winiary będą zapraszani na spotkania w kuchni Winiary, jak również będą otrzymywać paczki produktowe zawierające nowości. Poszukiwania przyjaciół marki potrwają do 14 kwietnia.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA