PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Marki LPP w Galerii Ostrovia

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2011 09:20

Oferta modowa Galerii Ostrovia wzbogaci się o cztery4 marki z grupy LPP SA. Salony Reserved, Mohito, Cropp oraz House zajmą w sumie powierzchnię 1.300 mkw.

LPP SA jest liderem wśród polskich firm odzieżowych. Firma istnieje od ponad 15 lat a jej produkty oferuje ponad 900 salonów w Europie - w rejonie środkowej i wschodniej Europy (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Rosja, Rumunia, Bułgaria, Białoruś) oraz w Niemczech.

Galeria Ostrovia jest już skomercjalizowana w 85 proc.. Na klientów oczekiwać będzie jedyny w mieście hipermarket spożywczy - Tesco oraz market typu „Dom i Ogród" sieci OBI. Ponadto w obiekcie znajdzie ponad 100 sklepów najlepszych marek, w tym m.in. jedyny w całym regionie salon H&M, a także Media Expert, New Yorker, Empik, Smyk, Deichmann, Rossmann, Martes Sport, Carry, Camaieu, Orsay, Douglas, Apart, Yes, Vision Express, Lee Wrangler, Coccodrillo. Oferta gastronomiczna składać się będzie z 5 kawiarni, lodziarni i cukierni oraz 8 punktów restauracyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane