REKLAMA
REKLAMA

Marks & Spencer wejdzie do Mazovii z ofertą odzieżową, następnie ze spożywczą

Autor: dlahandlu.pl 23 kwietnia 2010 12:43

Sklep Marks & Spencer po raz pierwszy pojawi się w Płocku w Galerii Mazovia. Płocki salon Marks &Spencer to trzynasty obiekt tej sieci w Polsce. Dwupoziomowy sklep będzie liczył blisko 1,7 tys. mkw. powierzchni. Przez dwa pierwsze lata w płockiej Mazovii klienci będą mogli korzystać z oferty odzieżowej tego sklepu. Po dwóch latach sieć zamierza wprowadzić do oferty również produkty spożywcze.

REKLAMA

W ubiegłym roku Marks & Spencer otworzył w Polsce 7 salonów o powierzchni od 1000 do 2500 mkw. Firma zapowiada, że jeszcze w tym roku otworzy dwa kolejne w Kłodzku i Jeleniej Górze.

Wśród produktów spożywczych Marks & Spencer oferuje herbarty, kawy, ciastka, napoje, zupy, sosy i marynaty, a także dania gotowe i przekąski. 

Mazovia, w której znajdzie się Marks & Spencer zostanie otwarta 24 kwietnia i będzie największym w Płocku centrum handlowym. Inwestorem centrum jest Lewandpol. Inwestycja kosztowała ok. 200 mln zł. Galerią zarządza King Sturge - międzynarodowy doradca działający na rynku nieruchomości. Za wynajem powierzchni odpowiedzialna jest firma Cushman & Wakefield, a wsparcie w komercjalizacji zapewnia firma Mallson.

Powierzchnia handlowa wynosi 27 991 mkw.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA