REKLAMA
REKLAMA

Marwit rusza z promocją w nadmorskich kurortach

Autor: dlahandlu.pl 29 lipca 2014 12:39

18 lipca startuje wakacyjna akcja Marwitu. Wyspa Zdrowia Marwit zawita do popularnych nadbałtyckich kurortów, odwiedzając kolejno Puck, Łebę, Ustronie Morskie i Świnoujście.

REKLAMA
Na terenie strefy zaplanowano zajęcia ruchowe, treningi zumby i zawody sportowe, a także pokazy kulinarne przygotowane przez ambasadora marki Marwit, szefa kuchni Grzegorza Łapanowskiego, badania skóry, zabawę z maszyną przyczynowo-skutkową Domino Event Day oraz wieczorne koncerty. Upalny dzień na plaży uzupełni towarzystwo świeżego soku jabłkowego z dodatkiem trawy cytrynowej z nowej serii limitowanej Marwit.
Wyspie Zdrowia Marwit towarzyszyć będzie akcja sprzedażowo-promocyjna prowadzona bezpośrednio na plaży oraz w lokalnych sklepach. Do każdego produktu Marwit zakupionego w plażowej strefie dołączone zostaną okolicznościowe banknoty „Marwity", dzięki którym kupujący będzie mógł bezpłatnie korzystać ze wszystkich atrakcji i aktywności dostępnych na terenie Wyspy Zdrowia Marwit. W przypadku zakupu soku poza strefą, należy zachować kapsel i wymienić go na banknoty w barze Wyspy Zdrowia Marwit.
Wyspa Zdrowia Marwit zawita na polskich plażach na przełomie lipca i sierpnia, kolejno odwiedzając popularne bałtyckie kurorty i będzie czynna codziennie w godz. 10:00-20:00.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA