PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Master Management Group kupił grunty pod CH Brama Mazur

Autor: www.dlahandlu.pl 27 września 2012 10:02

Master Management Group, firma zarządzająca i inwestująca w nieruchomości handlowe, podpisała z Miastem Ełk ostateczną umowę sprzedaży położonej w Ełku nieruchomości. Spółka planuje wybudować tam centrum handlowe Brama Mazur, rozpoczęcie budowy jest warunkowane uzyskaniem pozwoleń i planowane jest jeszcze w 2012 roku.


Spółka kupiła od miasta działkę o powierzchni blisko 1,85 ha, zlokalizowaną u zbiegu ulic Dąbrowskiego i Kościuszki. Centrum handlowo-rozrywkowe Brama Mazur, które powstanie w tym miejscu, będzie mieć łączną powierzchnię najmu 16 250 mkw., z parkingiem podziemnym na 600 miejsc.

- Planujemy, aby teren ten stał się wielofunkcyjnym kompleksem urbanistycznym, wzmacniając funkcje komercyjne i tworząc najwyższej jakości przestrzeń publiczną w mieście. Od pewnego czasu prowadzone są już daleko idące negocjacje z potencjalnymi najemcami, którzy są bardzo zainteresowani wejściem na ten nowy rynek - powiedział Paul Kusmierz, prezes Master Management Group.

Brama Mazur będzie rodzinnym centrum handlowo-rozrywkowym, z galerią handlową, supermarketem i kinem oraz licznymi kawiarniami i restauracjami. Dotychczas w mieście nie było centrum o tak dużym wachlarzu usług i produktów. Projekt obejmie rewitalizację przedwojennego magazynu wojskowego, który obecnie nie jest używany, a po przeprowadzeniu prac konserwatorsko-budowlanych stanie się integralną częścią obiektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane