Master Management Group skomercjalizuje Galerię Aviator

Autor: www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2012 12:54

Firma Master Management Group została odpowiedzialna za komercjalizację centrum handlowego Galeria Aviator, którego budowa planowana jest w Mielcu. MMG będzie też prowadzić działania marketingowe dla nowo powstającego centrum.

Aviator w Mielcu będzie rodzinnym centrum handlowo-rozrywkowym z galerią handlową, marketem typu dom i ogród, hipermarketem, kinem oraz licznymi kawiarniami i restauracjami. Inwestycja będzie składać się z dwóch części: jednopoziomowej galerii handlowej o powierzchni najmu około 30 000 m2 oraz ulokowanego w sąsiednim budynku marketu typu dom i ogród  o powierzchni 8 500 m2. W galerii znajdzie się kilkadziesiąt sklepów, hipermarket, strefa gastronomiczna z kawiarniami i restauracjami, a także 4-salowe kino. Przy obiekcie powstanie parking naziemny na 1 200 miejsc. Galeria Aviator będzie pierwszym dużym centrum handlowym  w Mielcu i regionie.

Deweloperem Galerii Aviator jest spółka Kullar Gobi Polska. Obecnie deweloper przygotowuje się do złożenia wniosku o pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie budowy jest warunkowane uzyskaniem stosownych pozwoleń i planowane jest na przełom 2012 i 2013 roku. W pierwszej kolejności powstanie sklep typu dom i ogród, którego otwarcie jest zaplanowane na III kwartał 2013 roku. Otwarcie całej galerii handlowej planowane jest na IV kwartał 2014 roku.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11430

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane