REKLAMA
REKLAMA

MasterCard PayPass od czerwca w sieci Kaufland

Autor: www.dlahandlu.pl 6 lipca 2012 09:17

Do grona akceptantów technologii PayPass dołączyło właśnie 150 supermarketów Kaufland.

REKLAMA
Sieć Kaufland zdecydowała się na instalację terminali do płatności zbliżeniowych w technologii zbliżeniowej MasterCard PayPass. Supermarkety odwiedzane są każdego dnia przez tysiące Polaków. Dzięki wdrożeniu płatności zbliżeniowych klienci Kauflandu będą mogli szybciej płacić za codzienne zakupy.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasza sieć akceptacji tak dynamicznie się rozwija. To znak, że technologia zbliżeniowa przynosi wiele korzyści zarówno naszym partnerom, jak i ich klientom. Kaufland to kilkanaście tysięcy towarów w ofercie. Teraz można za nie płacić jeszcze szybciej i wygodniej - podkreśla Sebastian Krzyk, szef departamentu sieci akceptacji MasterCard Polska.

MasterCard PayPass umożliwia realizowanie transakcji zbliżeniowych na dowolną kwotę. Płatności poniżej 50 zł nie wymagają autoryzacji. Aby wykonać transakcję, wystarczy jedynie przyłożyć kartę w technologii PayPass do czytnika. Jeśli operacja przekracza tę kwotę, dodatkowo zatwierdzamy ją, podając kod PIN.

- Terminale do płatności kartami zbliżeniowymi działają już we wszystkich naszych 156 sklepach i odnotowujemy ich rosnące powodzenie. Cieszymy się, że dzięki temu możemy jeszcze bardziej skrócić czas obsługi przy kasach i zapewnić naszym klientom możliwość jeszcze szybszego robienia zakupów - mówi Jarosław Kaduczak, rzecznik prasowy Kaufland Polska.

 

Czytaj również: Kaufland inwestuje w systemy antykradzieżowe


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA