REKLAMA
REKLAMA

Masterpass dostępny w PayU

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2017 10:00

Dzięki dostępowi do systemu Masterpass, kupujący w sklepach współpracujących z PayU mają teraz jeszcze większy wybór sposobów na płatność w internecie.

REKLAMA

Rynek płatności online rozwija się w Polsce dynamicznie. Z badań wynika, że ponad 1/4 Polaków (28%) dokonuje ponad połowy swoich zakupów przez Internet . Z kolei jednym z najczęściej wymienianych trendów e-commerce w 2017 roku jest „personalizacja”. Wskazuje to na rosnącą potrzebę dopasowania oferty do potrzeb i oczekiwań klienta, również w zakresie form płatności. Dlatego PayU, wychodząc naprzeciw kupującym oraz sklepom oferującym swoje produkty i usługi online, poszerza wachlarz nowoczesnych sposobów płatności o system Masterpass.

- Naszym celem jest dostarczanie przyjaznych rozwiązań do obsługi i rozliczania transakcji bezgotówkowych w internecie. Kupujący powinien mieć możliwie szeroki wybór form płatności za zakupy online, będąc jednocześnie spokojnym o ich bezpieczeństwo. Udostępniając płatności Masterpass chcemy zwiększyć zadowolenie klientów sklepów internetowych - mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, Dyrektor Produktów i Usług Płatniczych w PayU S.A.

Masterpass umożliwia płatności u ponad połowy sprzedawców internetowych w Polsce i ponad 250 tys.  na świecie. System pozwala na rejestrację kart Mastercard, Maestro oraz Visa, a transakcje
są przetwarzane w trybie online – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

- W tym cyfrowym portfelu użytkownik może zapisać swoje karty płatnicze, dzięki czemu podczas kolejnych zakupów w e-sklepach lub aplikacjach mobilnych – polskich i zagranicznych – nie musi już wpisywać danych karty, a jedynie wybrać tę, którą chce zapłacić – mówi Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny polskiego oddziału Mastercard Europe. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA