REKLAMA
REKLAMA

MBF Group inwestuje w e-commerce

Autor: dlahandlu.pl 22 stycznia 2015 13:27

Zarząd spółki MBF Group S.A. 21 stycznia 2015 roku zawarł umowę, na mocy której firma objął akcje w spółce działającej w branży e-commerce - za kwotę 192 tys. zł.

REKLAMA
Jednocześnie spółka informuje, że niezależnie od wzmiankowanej umowy, akcje zostały objęte przez dwa inne podmioty należące do Grupy Kapitałowej MBF na łączną kwotę 27.6 tys zł.

Przedsiębiorstwo będące przedmiotem objęcia akcji zajmuje się handlem towarami i produktami z obszaru elektroniki użytkowej. Objęcie akcji zostanie w całości sfinansowane ze środków własnych spółki. Inwestycja ma charakter średnioterminowy z horyzontem wyjścia do 24 miesięcy.

MBF Group S.A. jest podmiotem dominującym w Grupie Kapitałowej MBF. Celem działalności spółki jest długoterminowy wzrost wartości rynkowej posiadanych i nabywanych aktywów.  

MBF Group S.A. inwestuje w wyselekcjonowane podmioty publiczne i niepubliczne, działające zwłaszcza na rynku e-commerce, handlu elektronicznego, nowoczesnych technologii i informatyki ze szczególnym uwzględnieniem podmiotów działających na rynku krócej niż 3 lata.  


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA