REKLAMA
REKLAMA

Media Markt i SATURN rozwijają współpracę z Orange

Autor: dlahandlu.pl 8 kwietnia 2013 10:08

W sklepach Media Markt i SATURN ruszają specjalne strefy Orange. Kupując usługi telekomunikacyjne klienci mogą teraz nabyć dowolny produkt z oferty Media Markt lub SATURNA nawet do 1000,- zł taniej.

REKLAMA
W ramach dotychczasowej współpracy Media Saturn Holding Polska z Orange klienci operatora przy podpisywaniu lub przedłużaniu umowy mogli otrzymać bony pieniężne do wykorzystania w sklepach Media Markt i Saturn. Firmy zdecydowały się rozszerzyć współpracę i uruchomić strefy usług Orange na terenie sklepów Media Markt i SATURN.

Taka formuła współpracy ma przyniesć korzyści obydwu firmom i pozwolić zwiększyć sprzedaż. Dla Orange Polska to kolejny krok w realizacji nowej strategii 2013-2015.

 Klienci decydujący się na zakup usług Orange dostaną specjalny rabat na cały asortyment sklepu: zarówno telefony, smartfony i tablety, dzięki którym można korzystać z usług Orange, jak również na urządzenia innych kategorii produktowych.

Od 5 kwietnia br. oferta obowiązuje w następujących sklepach: Media Markt w Białymstoku, Chorzowie, Częstochowie, Gdańsku, Kaliszu, Koninie, Koszalinie, Legnicy, Olsztynie, Szczecinie, Wrocławiu, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Nowym Sączu, Radomiu, Rzeszowie, Warszawie (ul. Górczewska, Al. Krakowska, Marki)  i Zabrzu; SATURN w Katowicach, Krakowie i Warszawie (CH Arkadia oraz Targówek).

Do końca kwietnia br. strefy usług powinny działać już we wszystkich marketach sieci. Z czasem oferta będzie dostępna również w sklepach internetowych: www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA