REKLAMA
REKLAMA

Media Markt uruchamia sprzedaż internetową

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2012 12:48

Media Markt uruchomił w Polsce sklep internetowy. Klienci Media Markt mogli dotychczas rezerwować produkty na stronie www.mediamarkt.pl i odbierać je w jednym z 46 sklepów w Polsce.

REKLAMA

- Sklep internetowy pozwoli jeszcze bardziej zwiększyć zasięg działania sieci Media Markt. W krótkim czasie chcemy zostać liderem w sprzedaży
internetowej w oparciu o silną pozycję, jaką marka Media Markt zdobyła w Polsce przez 14 lat działalności w handlu stacjonarnym - powiedział Marcin Rosati, członek zarządu Media Saturn Holding.

 

Sieć będzie obsługiwać nowy kanał sprzedaży z magazynów poszczególnych marketów. Klienci mogą zamawiać wybrane artykuły bezpośrednio ze strony www lub poprzez call center. Zakupione towary można zamówić z dostawą do domu lub z odbiorem w wybranym sklepie Media Markt na terenie kraju. Płatność za zakupy jest możliwa za pobraniem, a także z użyciem kart kredytowych lub e-przelewów oraz poprzez standardowe przelewy bankowe.

 

Realizację projektu od strony technicznej powierzono firmie E NET PRODUCTION z Katowic.

 

Uruchamiając internetowy kanał sprzedaży sieć jednocześnie nie rezygnuje z ekspansji stacjonarnych sklepów Media Markt. Plany rozwoju zakładają otwarcia kolejnych marketów na terenie całego kraju.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,66

  • Śr

    3,24

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12078

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA