REKLAMA
REKLAMA

Medicine powiększa sklep w Galerii Raj

Autor: pr 8 września 2016 14:31

W Galerii Raj 26 sierpnia br. został otwarty powiększony i zmodernizowany salon Medicine – everyday therapy. Sklep polskiej marki odzieżowej zmienił lokalizację, dzięki czemu zyskał większą powierzchnię, która zajmuje ponad 230 mkw. Na jego miejscu zostanie otwarty salon marki SMYK.

REKLAMA

- Na przestrzeni roku od otwarcia w Galerii Raj jedynego w Dębicy sklepu Medicine, salon naszej marki zaskarbił sobie dużą liczbę klientów, którzy docenili jakość i nowoczesną stylistykę oferowanych przez nas ubrań. Duża popularność sklepu i związany z nią wzrost przychodów przyczyniły się do podjęcia przez nas decyzji o zmianie lokalizacji i powiększeniu salonu – mówi Mariusz Gajda kierownik ds. sprzedaży i rozwoju sieci.

Przeniesienie salonu Medicine jest skutkiem działań związanych z modernizacją Galerii Raj. Nowy salon Medicine, którego powierzchnia wynosi ponad 230 mkw. został usytuowany naprzeciwko Martes Sport – największego sklepu sportowego w Dębicy.  Na jego miejscu, w ramach działań rekomercjalizacyjnych galerii, zostanie otwarty sklep sieci SMYK oferującej produkty dla dzieci. Jest to konsekwencja przyjętej przez Galerię Raj strategii „galerii rodzinnej”, czyli miejsca odpowiadającego kompleksowo na potrzeby zakupowe rodzin oraz będącego miejscem atrakcyjnym dla rodziców, jak i małych klientów.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA