REKLAMA
REKLAMA

Metro Group chce przyciągnąć polskich studentów

Autor: www.dlahandlu.pl 7 maja 2012 11:28

W tym roku po raz pierwszy w Polsce Metro Group zorganizowało specjalne spotkanie dla studentów zatytułowane "Meeting Metro". Do tej pory tego typu wydarzenia firma organizowała tylko w Niemczech.

REKLAMA

Spotkanie odbyło się w Warszawie. Zainteresowani studenci z całej Polski mieli okazję dowiedzieć się więcej o Metro Group , warunkach pracy i możliwościach rozwoju zawodowego w tej firmie.

- Jako jedna z największych międzynarodowych grup handlowych na świecie oferujemy doskonałe możliwości rozwoju dla młodych ludzi szukajacych pracy w międzynarodowym handlu detalicznym - powiedział Kef van Helbergen, dyrektor rozwoju firmy w przemówieniu inauguracyjnym.

Dzięki obecności w Polsce, Metro Group zamierza zrealizować dwa cele: z jednej strony, chce zwiększyć swoje znaczenie i rozpoznawalność jako atrakcyjnego pracodawcy, z drugiej ciągle poszukuje wysoko wykwalifikowanych pracowników.

  • obserwator 2012-06-27 14:29:48

    jak na razie Grupa Metro Group to pozbywa sie wykwalifikowanych pracowników :/ Już dawno ta spólka przestała być solidnym pracodawcą, a akcja pt. Meeting Metro odbyła się chyba tylko po to, żeby odwrócić uwagę rynku od problemów, które trapią Grupę Metro...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA