REKLAMA
REKLAMA

Mex Polska prognozuje zysk na poziomie 4,2 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 6 września 2016 09:38

Prognozowana wielkość zysku netto w roku 2016 wynosi zatem 4,2 mln zł, natomiast przychody ze sprzedaży 58,4 mln zł - poinformowała spółka Mex Polska.

REKLAMA

Zarząd „Mex Polska” S.A. wskazuje, że w swojej strategii z dnia 18 stycznia 2016 roku, przedstawione zostały dwa możliwe warianty dalszego rozwoju Grupy Kapitałowej „Mex Polska” S.A. wraz z prognozą wyników na lata 2015-2019, tj.: wariant I – stabilnego rozwoju; wariant II – pełnego rozwoju. Zarząd poinformował, iż obecnie spółka realizuje założenia przedstawione w wariancie I –
stabilnego rozwoju.

Mex Polska S.A. wraz ze spółkami powiązanymi organizacyjnie i kapitałowo tworzą Grupę kapitałową, która zarządza działającymi lokalami gastronomicznymi Grupy, rozwija sieć posiadanych placówek zarówno ze środków własnych Grupy jak i poprzez udzielanie franczyzy na posiadane w swoim portfelu koncepty gastronomiczne zewnętrznym inwestorom.

Grupa posiada w swoim portfelu i rozwija dwa koncepty gastronomiczne : „Pijalnia Wódki i Piwa” i „The Mexican”.

Grupa rozwija sieć lokali „Pijalnia Wódki i Piwa” w oparciu o innowacyjny model franczyzy. Z kolei sieć restauracji „The Mexican” rozwijana jest w oparciu o środki własne i kredyty bankowe, a obecnie większość z nich została przekazana w zarządzanie franczyzobiorcom.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA