REKLAMA
REKLAMA

Mex Polska przyznała osobnej spółce prawo master franczyzy na rozwój Pijalni Wódki i Piwa

www.portalspozywczy.pl 17 listopada 2012 00:08

Zarząd Mex Polska zawarł z Mex Master umowę ramową rozwoju sieci franczyzowej Pijalnia Wódki i Piwa. Przedmiotem umowy jest powierzenie Mex Master organizacji rozwoju tego konceptu.

REKLAMA
Mex Master jako organizator sieci franchisingowej zobowiązał się do: tworzenie nowych lokali gastronomicznych w koncepcie Pijalnia Wódki i Piwa poprzez zakładanie spółek operatorskich prowadzących te lokale w oparciu o umowy franczyzy zawierane pomiędzy nimi, a Mex Polska oraz sprawowania nadzoru i kontroli nad funkcjonowaniem lokali gastronomicznych uruchomionych w związku z zawarciem umowy. Mex Polska przyznała Mex Master prawo wyłączności w organizacji rozwoju konceptu Pijalni Wódki i Piwa na terytorium kraju oraz zobowiązała się wspierać Mex Master w zakresie niezbędnym do uruchomienia lokali w tym koncepcie oraz wdrażania procedur nadzoru i kontroli - podała spółka w komunikacie.

Zawarcie umowy nie wyłącza możliwości otwierania i prowadzenia bezpośrednio przez Mex Polska lub spółki od niej zależnej lokali gastronomicznych w koncepcie Pijalni Wódki i Piwa.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA