Mexpress wchodzi do Krakowa, ale zamyka sklep w centrum Warszawy

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2017 10:06

Rok temu w kwietniu, właściciele sieci Małpka ogłosili wprowadzenie nowego formatu sklepów convenience Mexpress. Uruchomiono wówczas 10 testowych placówek. Obecnie jest ich 11.

Sklepy z nowym logo działają w Poznaniu, Warszawie, Braniewie, Trzebiatowie oraz Nowej Soli. Nowym miastem gdzie pojawiło się logo Mexpress jest Kraków. Jednocześnie zamknięta została jedna z pierwszych testowanych placówek przy ul. Wilczej róg Marszałkowskiej w Warszawie, gdzie pojawiła się kartka "sklep nieczynny".

Oferta placówek skierowana jest głównie do młodego klienta dla którego szybkość zakupów i asortyment obejmujący produkty świeże i gotowe do zjedzenia na miejscu mają duże znaczenie. W ofercie sklepu znajdują się m.in. tortille, frytki, zapiekanki i pikantne skrzydełka kurczaka.

MEXPRESS to koncept, który ma zaspokoić potrzeby ludzi młodych, którzy czasem nie mają czasu zjeść w pracy czy na uczelni.

Na stronie sieci Małpka Express wymienionych jest 235 placówek sieci. Pod koniec października 2016 roku działało ok. 260 sklepów.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 2900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane