PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Mieszkańcy warszawskiej Kaskady chcą supermarketu

Autor: www.dlahandlu.pl 20 lipca 2011 10:45

Na warszawskiej Woli Gant Development powstanie kompleks "Koskada na Woli". Na parterze budynku powstanie część gandlowo-usługowa. Najprawdopodobniej znajdzie się w niej supermarket spożywczy.

Na zlecenie firmy  inwestora Kaskady w maju br. Instytut PBS DGA przeprowadził na próbie 734 osób badanie ankietowe, którego celem było poznanie preferencji dotyczących lokali handlowo-usługowych w pobliżu miejsca zamieszkania. Ankieta była podzielona na 6 następujących kategorii: artykuły spożywcze, usługi, moda, zdrowie i uroda, gastronomia, dom/multimedia i inne. Uczestnikami badania były osoby, które zakupiły mieszkanie w Kaskadzie oraz okoliczni mieszkańcy budowanego kompleksu. Według większości przebadanych osób najważniejsze jest, aby w okolicy znajdował się dobrze wyposażony market spożywczy - takiej odpowiedzi udzieliło ponad 70 proc. respondentów.

Kaskada na Woli to kompleks mieszkaniowo-usługowy usytuowany przy ulicy Sokołowskiej. Jego budowa rozpoczęła się w maju ubiegłego roku, a w I połowie 2012 roku zostanie oddane do użytku 589 mieszkań i 39 lokali usługowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11193

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane