PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Mike Tyson twarzą napoju Black

Autor: dlahandlu.pl 26 kwietnia 2012 21:29

Mike Tyson twarzą napoju Black

Firma FoodCare, właściciel marki Black nawiązał współpracę z Mikiem Tysonem, byłym bokserem. Zgodnie z warunkami kontraktu Mike Tyson użyczy swojego wizerunku napojom energetycznym Black.


Od tej pory napoje Black będą sygnowane marką "Black Mike Tyson Collection". Dostępne będą w pięciu wersjach smakowych: original, light, cuba libre, moijto oraz kamikaze. Na puszkach widnieją już cytaty - złote myśli Mika Tysona. Napój dostępny będzie także w butelkach o pojemności 0,5 l oraz 1 l. Opakowania to projekt studia Porsche Design.

Jak tłumaczy firma, sylwetka Mika Tysona wpisuje się w strategię marki Black.

Mike Tyson w ramach kontraktu z FoodCare zagra w spotach reklamowych oraz będzie gwiazdą wszelkich wydarzeń medialnych i eventów sygnowanych marką Black. Twarz sportowca z charakterystycznym tatuażem znajdzie się oczywiście również na puszkach napojów.

Pierwszą dużą kampanię z udziałem Mika Tysona firma FoodCare zaplanowała już na najbliższe tygodnie.

- Szeroko zakrojona kampania napojów Black z udziałem Mika Tysona ruszy na przełomie maja i czerwca obejmując telewizję, internet i outdoor - powiedziała Paulina Włodarska, dyrektor marketingu firmy FoodCare.

Mike Tyson, pseudonim Bestia, to gwiazda światowego boksu. Jako najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej obecny jest nieprzerwanie na sportowej arenie i w mediach od ponad 25 lat.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • anka 2012-08-14 09:43:10

    Ja nie pije tego napoju bo dla mnie jest za bardzo chemiczny w smaku.

  • lutka 2012-08-14 09:42:12

    Ja uważam ze jest to jedna z najsłabszych reklam jaka widziałam w TV. Kompletnie mi sie nie podoba, i nie uważam zeby zrobiła nagle spektakularną sprzedaż.

  • onc 2012-08-05 00:22:50

    Spokojnie, już jej nie emitują, chyba nie tylko Tobie się nie podobała ;)

ZOBACZ WSZYSTKIE (25)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane