REKLAMA
REKLAMA

Milka rusza z nową kampanią promocyjną

dlahandlu.pl 11 maja 2015 09:16

Milka rusza z nową kampanią promocyjną Fot. mat.pras.

Z początkiem maja marka Milka rozpoczyna nową kampanię promocyjną.

REKLAMA

Na konsumentów, którzy chcieliby podzielić się z bliską osobą swoją ulubioną czekoladą w nietypowy sposób i podkreślić łączącą ich relację, w sklepach będzie czekać prawie 2,5 miliona tabliczek z limitowanej linii klasycznych czekolad 100 g.... jednak bez ostatniej kostki! A na stronie www.fioletowastrona.pl będzie można wysłać wyjątkową „Ostatnią Kostkę” wraz ze spersonalizowaną wiadomością i w ten sposób zrobić komuś słodką niespodziankę. Kampania będzie wspierana działaniami w telewizji, internecie, mediach społecznościowych oraz w sklepach.

Aby przesłać komuś bliskiemu limitowaną przesyłkę z ostatnią kostką czekolady Milka należy wejść na stronę www.fioletowastrona.pl i wpisać kod z opakowania tabliczki 100-gramowej bez ostatniej kostki. Można stworzyć też wirtualną kostkę i dołączyć do niej spersonalizowaną wiadomość wyrażającą emocje łączące Cię z bliską osobą, a następnie udostępnić przy pomocy e-maila lub mediów społecznościowych. Będzie to nie tylko miła niespodzianka, ale także przesłanie pełne najmilszych wspomnieć i ciepłych uczuć.

Kampania jest wsparta zintegrowanymi działaniami obejmującymi reklamy telewizjne, outdoor (citylighty), POS w sklepach, a także komunikację w social media, kampanię displayową oraz komunikację w digitalu (YouTube). Użytkownicy YouTube na kanale Milka Polska
https://www.youtube.com/user/MilkaPolska będą mogli obejrzeć specjalnie przygotowany, zaskakujący filmik przedstawiający, jak babcia potrafi bronić „Ostatniej Kostki“.

Za adaptację globalnego konceptu odpowiada VML, za wysyłkę pocztową Ostanich Kostek Poczta Polska Usługi Cyfrowe. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Carat,a komunikację na Facebook prowadzi agencja NEXT. Za działania PR odpowiada agencja RC2.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13025

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA