REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

Millenium Hall ma problem ze śmietnikiem

Autor: gazeta.pl 16 maja 2011 09:18

Pergola śmietnikowa musi zostać przesunięta, bo uniemożliwi otwarcie Millenium Hall w Rzeszowie - podaje gazeta.pl.

REKLAMA

Pergola powstała kilka lat temu jako dar dla osiedlowej społeczności (tzw. offset) od ówczesnego inwestora centrum handlowo-rozrywkowego Millenium Hall. Był nim wtedy znany w Rzeszowie biznesmen Bogdan Pawłowski. Pozostałe inwestycje (boisko, parking, chodnik, jezdnia) pozostały na papierze.

Obecny inwestor Millenium Hall - firma Develop Investment buduje teraz ekrany dźwiękochłonne, które, mają odgrodzić mieszkańców pobliskich bloków od odgłosów dobiegających z centrum handlowego. Budowy ekranów inwestor nie może jednak zakończyć, ponieważ w miejscu, gdzie mają się one połączyć, wystaje... część osiedlowego śmietnika. - W czerwcu chcemy zgłosić Millenium Hall do odbioru i uzyskać pozwolenie na użytkowanie obiektu. Nie dostaniemy go, jeśli nie dokończymy budowy ekranów - mówi Maciej Chabałowski, kierownik projektu z grupy CMP, która zarządza budową centrum handlowo-rozrywkowego. Bez pozwolenia na użytkowanie Millenium Hall nie będzie mogło rozpocząć działalności. Ewentualne opóźnienie przełoży się z kolei na kary, które najemcom powierzchni będzie musiał płacić właściciel budynku.

Inwestor Millenium Hall wystąpił już do spółdzielni mieszkaniowej z propozycją skrócenia śmietnika o kilkadziesiąt centymetrów i wybudowania dodatkowej ścianki. Na to nie zgadza się jednak spółdzielnia mieszkaniowa, przypominając, że śmietnik został wybudowany bez pozowolenia.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15778

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1209818

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA