Mleczarze niezadowoleni z współpracy z Biedronką

Autor: www.dlahandlu.pl 10 lipca 2012 14:20

Mimo deklaracji o chęci współpracy ze spółdzielniami mleczarskimi, które są członkami KZSM, z przykrością stwierdzam, że nadal niewiele się w tej sprawie zmieniło - czytamy w liście Waldemara Brosia, prezesa Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich do dyrektor działu zakupów Jeronimo Martins Polska.

Prezes KZSM-u pisze, że nadal Związek otrzymuje sygnały od swoich członków o braku ze strony sieci Biedronka chęci umieszczania w sieci sklepów produkowanych przez spółdzielnie artykułów mleczarskich. Dotyczy to szczególnie małych, regionalnych spółdzielni mleczarskich.

Czytaj także: Jeronimo Martins: Nie stronimy od współpracy z mniejszymi spółdzielniami mleczarskimi

Do najczęściej wymienianych problemów we współpracy z Biedronką prezes KZSM-u zalicza wydłużające się procedury podpisywania umów handlowych oraz trudności w nawiązywaniu kontaktów osobistych przedstawicieli handlowych KZSM z Biurem Obsługi Klienta. Spółdzielnie narzekają także na brak reakcji na przedstawione oferty, zaniżanie cen zakupu oferowanych przez spółdzielnie produktów do granic minimalnej opłacalności produkcji oraz na brak zainteresowania współpracą z większością spółdzielni mleczarskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • s 2012-07-10 15:11:55

    ciekawe jak długo ktoś będzie płacił Brosiowi za to pieprzenie... psy szczekają, karawana jedzie dalej.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11084

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane