REKLAMA
REKLAMA

Mleczarze niezadowoleni z współpracy z Biedronką

Autor: www.dlahandlu.pl 10 lipca 2012 14:20

Mimo deklaracji o chęci współpracy ze spółdzielniami mleczarskimi, które są członkami KZSM, z przykrością stwierdzam, że nadal niewiele się w tej sprawie zmieniło - czytamy w liście Waldemara Brosia, prezesa Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich do dyrektor działu zakupów Jeronimo Martins Polska.

REKLAMA

Prezes KZSM-u pisze, że nadal Związek otrzymuje sygnały od swoich członków o braku ze strony sieci Biedronka chęci umieszczania w sieci sklepów produkowanych przez spółdzielnie artykułów mleczarskich. Dotyczy to szczególnie małych, regionalnych spółdzielni mleczarskich.

Czytaj także: Jeronimo Martins: Nie stronimy od współpracy z mniejszymi spółdzielniami mleczarskimi

Do najczęściej wymienianych problemów we współpracy z Biedronką prezes KZSM-u zalicza wydłużające się procedury podpisywania umów handlowych oraz trudności w nawiązywaniu kontaktów osobistych przedstawicieli handlowych KZSM z Biurem Obsługi Klienta. Spółdzielnie narzekają także na brak reakcji na przedstawione oferty, zaniżanie cen zakupu oferowanych przez spółdzielnie produktów do granic minimalnej opłacalności produkcji oraz na brak zainteresowania współpracą z większością spółdzielni mleczarskich.

  • s 2012-07-10 15:11:55

    ciekawe jak długo ktoś będzie płacił Brosiowi za to pieprzenie... psy szczekają, karawana jedzie dalej.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11855

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA