REKLAMA
REKLAMA

Mobilne gry dla dzieci od marki Jojo

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 19 czerwca 2012 12:57

Mobilne gry dla dzieci od marki Jojo

Należąca do firmy Nestlé marka JOJO udostępniła trzy mobilne gry dla dzieci na iPhone'a i telefony z systemem Android.

REKLAMA
Pierwsza z nich to JOJO Puzzle, czyli kolorowa układanka, rozwijająca wyobraźnię. Na pięciu dostępnych planszach można ułożyć obrazki przedstawiające m.in. bohatera znanego  z opakowań pianek JOJO MARSHMALLOW. Druga gra to JOJO Piłka, czyli zręcznościowa zabawa, w której za pomocą przycisków telefonu można kierować bohaterem JOJO i sterując kierunkiem i siłą, z jaką postać kopie piłkę, skierować ją do bramki. Zabawa wymaga sprawnego reagowania, co rozwija umiejętności manualne dzieci. W aplikacjach mobilnych znajdziemy również grę JOJO Ubieranka, w której tworzy się strój dla modelki.

 

Marka przygotowała również gry komputerowe dla najmłodszych, dostępne na stronie www.jojo.pl. W zakładce Świat Dziecka, znajdują się różnorodne gry jak np. Podniebne ewolucje, Piankowy Rajd i Piankowy Deser.

Strona jojo.pl została stworzona z myślą o dzieciach i ich rodzicach. Dorośli znajdą na niej zasady żywienia, porady psychologa np., jak motywować dziecko do nauki, informacje na temat produktów JOJO, a także cenne wskazówki, w jaki sposób bezpiecznie wprowadzić dziecko w wirtualny świat.

Udostępnieniu gier będzie towarzyszyła kampania mobilna. Za stworzenie gier oraz kreacje reklamowe odpowiedzialna jest agencja Discipline Sp. z o.o. Za zakup mediów odpowiada MEC Sp. z o.o.

  • Ratownik 2012-06-20 00:13:31

    Brzydzę się firmami, które potajemnie (niby pod pretekstem kontaktu poprzez rodziców) kierują reklamę do dzieci.

    Wstydźcie się!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA