REKLAMA
REKLAMA

Multi Corporation przejęła zarządzanie nieruchomościami King's Street Retail

Autor: dlahandlu.pl 23 maja 2014 09:18

Firma Multi Corporation, należąca do grupy Blackstone od października 2013 roku, przejęła zarządzanie nieruchomościami z portfela King's Street Retail, również będącego własnością Blackstone.

REKLAMA
King's Street Retail to platforma grupująca siedem polskich centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 250 000 m2. Jednym z nich jest Magnolia Park we Wrocławiu o powierzchni najmu wynoszącej 100 000 mkw.
Platforma King's Street Retail została zintegrowana z firmą Multi Corporation, dzięki czemu obejmuje łącznie 10 już funkcjonujących oraz
będących w budowie centrów handlowych. Multi Corporation zarządza jeszcze dwoma centrami handlowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, należącymi do innych podmiotów.
Nadzór nad portfolio będzie pełnił Brain Jenkins, który został powołany przez Blackstone na stanowisko dyrektora zarządzającego King's Street Retail. 
Do tej pory za pozyskiwanie oraz zarządzanie centrami handlowymi z portfela King's Street Retail odpowiedzialna była firma Master Management Group (MMG), której prezesem i założycielem jest Paul Kusmierz, a także George Mula z Integrated Finance Group. Obaj partnerzy sprzedali swoje udziały w portfolio King's Street Retail.

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA