REKLAMA
REKLAMA

Multikino w centrum handlowym Nowa Stacja w Pruszkowie

Autor: dlahandlu.pl 6 lipca 2016 10:06

Multikino otworzy w Nowej Stacji nowoczesny kompleks kinowy. Na powierzchni 1650 m kw. znajdzie się 7 sal kinowych.

REKLAMA

Kompleks siedmiu sal kinowych mieszczących 848 widzów, zostanie zlokalizowany na 2. piętrze galerii w części rekreacyjno-rozrywkowej. Dla wygody Klientów inwestor zapewni dostęp do kina nie tylko z wewnątrz centrum handlowego, ale również bezpośrednio z parkingu na dachu. 

Multikino to kolejny, po H&M, RTV Euro AGD, Superpharm czy Carrefour kluczowy w swojej branży najemca, który docenia potencjał pierwszej w Pruszkowie nowoczesnej galerii handlowo-rozrywkowej.
Otwarcie centrum handlowego planowane jest na koniec 2017 r. Generalnym wykonawcą obiektu została KARMAR S.A., która w ciągu swojego 25–letniego doświadczenia brała udział w realizacji ponad 10 centrów handlowych na terenie całego kraju. W komercjalizacji centrum dewelopera wspiera firma Aspenn.

Nowa Stacja to wygodnie zaprojektowany i doskonale zlokalizowany obiekt – zaledwie 300 m. od dworca PKP, z dwoma parkingami (na poziomie -1 i na dachu) na około 800 samochodów. Na powierzchni 27 000 mkw. zaoferuje dostęp nie tylko do ponad 120 znanych sklepów i licznych atrakcji.

Nowa Stacja będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w 70-tysięcznym Pruszkowie.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA