REKLAMA
REKLAMA

Muzyczna kampania marki Heineken

Autor: pr 17 maja 2016 11:14

Muzyczna kampania marki Heineken Fot. mat.pras.

Zbliża się kolejne muzyczne lato, podczas którego, jak co roku, Heineken przygotował wiele atrakcji. Właśnie wystartowała nowa kampania, w której marka zabiera swoich konsumentów w muzyczną podróż.  Marka regularnie pojawia się na najlepszych imprezach muzycznych w Polsce, od wielu lat wspierając m.in. festiwal Open’er w Gdyni.

REKLAMA

Kampanię Live Your Music wspiera niepowtarzalny spot reklamowy, który bezpośrednio odnosi się do legendarnej ballady rockowej – Bohemian Rhapsody zespołu Queen. W czterdziestą rocznicę wydania utworu Heineken pokazuje jak ważną i emocjonalną rolę może odgrywać muzyka w życiu każdego z nas. W spocie tym marka podkreśla siłę jaką niesie ze sobą przeżywanie muzyki. To właśnie dla takich chwil Heineken angażuje się w wydarzenia muzyczne, wspierając fanów i dając możliwość wspólnego przeżywania twórczości ulubionych artystów.

Spot reklamowy to tylko przedsmak bardzo aktywnego lata z Heinekenem. 

Heineken jest jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych marek piwa. Charakterystyczne zielone butelki dostępne są niemal w każdym sklepie na całym świecie. W Polsce produkowany jest przez Grupę Żywiec. 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13902

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA