REKLAMA
REKLAMA

Na życzenie klientów poznańskie centrum handlowe "opóźnia" świąteczne dekorowanie

Autor: pr, dlahandlu.pl 24 listopada 2015 11:41

W tym roku świąteczne dekoracje zawitają do Starego Browaru nieco później niż zwykle. To na wyraźnie życzenie poznaniaków – mówi Joanna Tupalska, creative marketing manager w Starym Browarze.

REKLAMA

- Głosy, że święta w szeroko pojętym retailu pojawiają się zbyt wcześnie, słychać już od dawna. Posłuchaliśmy klientów i ozdoby wprowadzające w świąteczny nastrój pojawią się u nas bliżej Świąt Bożego Narodzenia niż w poprzednich latach – dodaje.

Jak podkreśla przedstawicielka obiektu, w tym roku zarządcy centrum udało się nawiązać współpracę z argentyńskim artystą tworzącym niezwykłe, bajkowe postaci.
- Jej efektem jest Ekipa Gwiazdora – zwierzaki i inne stworzenia, które z zaangażowaniem będą wprowadzać gości Starego Browaru w świąteczny nastrój śpiewając, grając i rozrabiając - wyjaśnia.

Bajkowe postaci i zwierzęta wypełnią Stary Browar 27 listopada. Towarzyszyć im będą m.in. warsztaty, koncert Pauliny Przybysz i limitowana kolekcja świątecznych kartek. Oferta świąteczna Starego Browaru wzbogaci się też o kilka pop-up shopów.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA