REKLAMA
REKLAMA

Najemcy Portu Łódź domagają się niższych opłat

Autor: Dziennik Łódzki 17 czerwca 2011 10:16

W centrum handlowym rozgorzał konflikt między dyrekcją a wynajmującymi lokale. Najemcy domagają się niższych opłat. Część z nich najchętniej pożegnałaby się z Portem od razu, ale są związani kilkuletnimi umowami - pisze Dziennik Łódzki.

REKLAMA
2 czerwca w centrum handlowym interweniowała policja, wezwana przez jednego z najemców, który nie mógł prowadzić działalności. Dyrekcja wypowiedziała przedsiębiorcy umowę, gdyż zalega z czynszem. Podobnego ruchu spodziewają się inni najemcy, bo ich zaległości czynszowe także rosną.

Najemcy deklarują, że gdyby tylko mogli, natychmiast zrezygnowaliby z prowadzenia tam działalności. Nie stać ich jednak na takie rozwiązanie, bo za zerwanie umowy grożą wysokie kary.

Jak podaje "DzŁ", przedstawiciele Portu zapewniają, że są otwarci na rozmowy z najemcami i podejmują przeróżne działania, by przyciągnąć kupujących. Jednym z nich jest kampania promująca restauracje i kawiarnie. Do końca sierpnia potrwa kampania reklamowa informująca o bogatej ofercie gastronomicznej centrum.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA