PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Najnowsze trendy w e-handlu na Shopcampie

Autor: dlahandlu.pl 17 lutego 2011 12:30

Już w najbliższą sobotę, 19 lutego, w Szczecinie podczas Shocampu praktycy e-biznesu będą dzielić się swoimi doświadczeniami z właścicielami sklepów internetowych oraz osobami zainteresowanymi handlem w sieci.

Shopcamp to cykl otwartych nieformalnych spotkań adresowanych do właścicieli sklepów internetowych. Ideą warsztatów jest dzielenie się swoimi doświadczeniami oraz rozwiązywanie realnych wyzwań, stojących przed e-sklepami, należącymi do uczestników Shopcampu. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość uzyskania bezpłatnego mini-audytu swojego sklepu internetowego.

Tradycyjnie zaplanowano kilkugodzinne konsultacje indywidualne z ekspertami z różnych dziedzin. Tym razem wystąpi Paweł Fornalski (IAI), który opowie o efektywnej promocji wielokanałowej i jej opłacalności. Omówione zostaną także najnowsze trendy, takie jak mobile (m-commerce) i facebook (f-commerce). Udział w spotkaniu zadeklarowali m.in. Mateusz Mazurek (fiorente.pl), Paweł Ogonowski (conversion.pl), Robert Janeczek (Zubibu.com).

Udział w Shopcampie jest nieodpłatny, warunkiem jest wcześniejsza rejestracja na stronie internetowej shopcamp.pl.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane