REKLAMA
REKLAMA

Napoje funkcjonalne od firmy Zbyszko

Autor: pr 27 czerwca 2016 09:50

Napoje funkcjonalne od firmy Zbyszko Fot. Zbyszko

Veroni HYDRATION i Veroni ENERGY to dwie propozycje innowacyjnych produktów funkcjonalnych podanych w nowoczesnej i poręcznej butelce, dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo oraz dbających o swoje zdrowie, jakie wprowadza na polski rynek firma Zbyszko Company.

REKLAMA

Veroni HYDRATION to woda ULTRA oczyszczona w procesie odwróconej osmozy tak, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia, a następnie wzbogacona o właściwe minerały i elektrolity, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Zastosowanie wyżej wymienionych procesów pozwoliło uzyskać wodę o pH 7,4. Taka woda zapewnia zdecydowanie lepsze nawodnienie organizmu, by pomóc osiągnąć ciału równowagę po wysiłku oraz uzyskać odpowiedni balans pH. 

Drugą propozycją dla wszystkich, którzy potrzebują energii i nawodnienia jest Veroni ENERGY, napój niegazowany z dodatkiem naturalnej kofeiny, pozyskiwanej z ziaren kawy. Idealnie zbilansowane składniki pozwalają w zdrowy i naturalny sposób podnieść energię organizmu bez dodatku zbędnych kalorii. Veroni ENERGY to napój przygotowany dla osób aktywnych fizycznie i umysłowo, żyjących pełnią życia oraz ceniących zdrowie. Jedna butelka Veroni ENERGY dodaje odczuwalnego przypływu energii, porównywalnego z wypiciem jednej filiżanki kawy. 

Veroni ENERGY i Veroni HYDRATION są dostępne w sprzedaży od 20 czerwca 2016 roku. Produkt sprzedawany jest w butelce PET o pojemności 700 ml. Sugerowana cena detaliczna to 1,99 zł/szt. Dystrybucja obejmie zarówno handel tradycyjny, sieci handlowe, jak i stacje benzynowe.

 

  • kiszka76 2016-11-28 14:58:09

    Uważam, że to jedna z lepszych wód na rynku. pH powyżej 7 - super ;)

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 13077

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 999781

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA