REKLAMA
REKLAMA

Naspers dementuje: nie planujemy sprzedaży Grupy Allegro

Autor: wirtualnemedia.pl 19 stycznia 2015 10:15

Naspers dementuje: nie planujemy sprzedaży Grupy Allegro

Koncern Naspers zdementował doniesienia Reutersa na temat możliwej sprzedaży aktywów koncernu w Polsce. - Allegro to silny i dochodowy biznes, nie zamierzamy go sprzedawać - mówi rzeczniczka Naspersa.

REKLAMA

Informację o możliwości sprzedaży przez pochodzący z RPA koncern Naspers wszystkich jego polskich spółek (między innymi Allegro, OLX, Ceneo i GG) podała w środę agencja Reuters powołując się na anonimowe źródła.

W odpowiedzi na doniesienia Reutersa Meloy Horn, rzeczniczka Naspersa zaprzeczyła, jakoby koncern zamierzał wystawić na sprzedaż swoje podmioty działające w Polsce. - Allegro jest silnym, dochodowym biznesem segmentu e-commerce i nie mamy w planach jego sprzedaży - podkreśliła Horn. 
W rozmowie z Wirtualnemedia.pl Paweł Klimiuk, rzecznik Allegro stwierdził, że cieszy się z oficjalnego dementi wydanego przez Naspersa. - Muszę przyznać, że środowa depesza Reutersa wywołała wiele zamieszania w mediach i w internecie, a także wewnątrz naszej firmy - podkreślił Klimiuk. - Stanowcze stanowisko Naspersa ucinające wszelkie spekulacje pozwoli nam spokojnie powrócić do pracy i dalszego prowadzenia naszego biznesu - dodał.

  • Hans 2015-01-19 22:17:56

    Allegro raczej kupuje. Niedawno kupili Agito.pl a podobno rozmawiają z Bonito.pl. Pożyjemy, zobaczymy.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA