REKLAMA
REKLAMA

Naturalny syrop z agawy Sunny Via

Autor: pr 16 marca 2016 14:41

Naturalny syrop z agawy Sunny Via Fot. mat.pras.

Syrop Sunny Via to 100% naturalny cukier pochodzący wyłącznie z soku agawy. Jest idealnym zamiennikiem cukru białego w diecie, posiada też pięciokrotnie niższy indeks glikemiczny. Dzięki swojemu słodkiemu, neutralnemu smakowi syrop stanowi doskonały „słodzik” do napojów, ciast, musli oraz wszelkiego rodzaju deserów.

REKLAMA

Nowy syrop Sunny Via jest dostępny w nietłukącym się foliowym opakowaniu wyposażonym w praktyczny dozownik niekapek. Sunny Via posiada opakowanie o prawdziwie rodzinnej gramaturze 450 gram. Na etykiecie produktu znajduje się informacja nt. kaloryczności produktu i kraju pochodzenia syropu. Produkt powinien być przechowywany w suchym i chłodnym miejscu.

Wyciąg z kaktusa agawy ceniony jest ze względu na słodki, mleczny i bardzo delikatny smak. Doceniają go nie tylko najwyższej klasy kucharze i cukiernicy, ale również lekarze i dietetycy. Pasjonaci gotowania doceniają natomiast jego neutralny smak, pożądany wtedy, gdy chcemy nadać potrawie słodyczy, nie modyfikując jego pierwotnego smaku.

Cena: Syrop z agawy Sunny Via (450 ml): ok. 22 zł

Dostępny w handlu nowoczesnym jak i tradycyjnym na terenie całego kraju.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA