REKLAMA
REKLAMA

NEO24.PL wprowadza dostawę EXPRESS w tym samym dniu

Autor: dlahandlu.pl 2 lipca 2014 10:46

NEO24.PL wprowadza od początku lipca w ramach usługi NEOEXPRESS dostawę tego samego dnia. Na pierwszym etapie uruchomiony zostanie pilotaż w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. Każdego tygodnia usługą obejmowane będą nowe lokalizacje, a do końca III kwartału 2014 r. towar z dostawą w kilka godzin będzie można zamówić na terenie całej Polski.

REKLAMA

W poprzednich miesiącach NEO24.PL wprowadził m.in. obsługę klienta przez 7 dni w tygodniu, a także poszerzył system dostaw o punkty odbioru w 2500 kiosków RUCHu oraz 600 stacjach Orlen.

Usługa NEOEXPRESS obejmie towary ze wszystkich kategorii zakupowych - od drobnych przedmiotów, jak zabawki, produkty do domu czy dla zwierząt, przez potężne sprzęty RTV AGD, po najnowsze modele IT. Na początku, od początku lipca towar z dostawą i wniesieniem tego samego dnia zamawiać będzie można w dwóch miastach: Wrocławiu i Łodzi. W następnych tygodniach usługą obejmowane będą sukcesywnie kolejne lokalizacje, a do końca III kwartału 2014 r. ma być ona dostępna w całej Polsce.

Usługa NEOEXPRESS będzie opcjonalna - koszt błyskawicznej dostawy towaru z wniesieniem wyniesie 39 złotych. Dostawa klasyczna, do 48h, pozostanie w NEO24.PL darmowa.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA