REKLAMA
REKLAMA

Neonet w gronie najemców Retail Park Bielsko

Autor: dlahandlu.pl 20 maja 2014 12:00

Spółka Neonet, właściciel sieci sprzedaży RTV AGD i IT, dołączyła do grona najemców Retail Park Bielsko. Biuro Inwestycji Kapitałowych z Krakowa, realizujące budowę Retail Park Bielsko, podpisało ze Spółką Neonet umowę na najem 616 mkw. powierzchni.

REKLAMA

Obecnie w ramach sieci Neonet funkcjonuje ponad 500 sklepów, zlokalizowanych także w centrach i galeriach handlowych. W swoich dalszych działaniach, Spółka Neonet będzie koncentrowała się również na tworzeniu oferty dla mieszkańców większych miast.

Budowa obiektu Retail Park Bielsko wraz z Biedronką o łącznej powierzchni 6 300 mkw. po wybraniu w marcu generalnego wykonawcy, firmy Erbud SA, przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Otwarcie parku handlowego zaplanowano na IV kwartał 2014 roku. Kompleks handlowy będzie składał się z dwóch obiektów, supermarketu spożywczego Biedronka o powierzchni 1 100 mkw. oraz parku handlowego, gdzie na powierzchni 5 200 mkw. znajdzie się 11 lokali. Do dyspozycji klientów będzie parking na 230 miejsc postojowych. Wśród najemców znajdzie się sklep sportowy Decathlon Easy, sieć Pepco oferująca odzież i artykuły dla domu, drogeria Rossmann. W parku handlowym zaplanowano także otwarcie centrum medycznego i apteki.

 

 

Inwestorem projektu Retail Park Bielsko jest Biuro Inwestycji Kapitałowych S.A. z siedzibą w Krakowie. W 2012 roku do użytku został oddany park handlowy w Puławach. W trakcie realizacji jest także projekt Galeria Dzierżoniów.

  • student 2014-06-16 13:14:08

    ale po czym wnosisz, że się rozwija? ja jestem zainteresowany pracą w neonecie w okolicy, ale jak czytam komenty nag go worku to zaczynam się wahać mimo wszystko.

  • marcin 2014-05-27 07:04:04

    firma sie rozwija bardzo fajnie neonet to najlepszy sklep ze sprzetem rtv agd na rynku polecam

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12133

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA