Nestea rozpoczyna letnią aktywację

Autor: pr 16 czerwca 2014 14:42

#15sekundwolności to platforma digitalowa wspierająca wprowadzenie nowej butelki Nestea o pojemności 250 ml. Akcja zakłada wykorzystanie kreatywnego kontentu video i zachęca internautów do dzielenia się sposobami na swoje #15sekundwolnosci. Aktywacja marki będzie wspierana kampanią w internecie.

#15sekundwolnosci to lokalna aktywacja, przygotowana na potrzeby wprowadzenia nowej butelki Nestea 250 ml. Dlaczego 15 sekund? W dzisiejszym świecie nie mamy zbyt wiele czasu i oczekujemy natychmiastowego efektu. Tyle też potrzeba, aby wypić nową Nestea o pojemności 250 ml.

Aby zyskać inspirację do pokonywania codziennych trudności Nestea przygotowała specjalną platformę digitalową z kreatywnym kontentem video - serią filmów przenoszących konsumentów w zapierające dech w piersiach miejsca i sytuacje. Każdego dnia kampanii na fanpage'u marki oraz na www.15sekundwolnosci.pl pojawi się nowy krótki film, dzięki któremu konsumenci będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków.

W tym samym czasie na fanpage Nestea będzie trwać konkurs, w którym weźmie udział każdy, kto podzieli się swoim sposobem na codzienną chwilę wolności przez umieszczenie na FB lub Instagramie posta ze zdjęciem lub krótkim filmem i hashtagiem #15sekundwolności. Dzięki użyciu popularnego mechanizmu hashtaga Nestea daje fanom marki przyjazne narzędzie do włączenia się do interaktywnej zabawy.

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11127

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane