Netto bada opinie klientów dzięki Opinello

Autor: dlahandlu.pl 9 listopada 2015 12:28

Od września bieżącego roku Netto Polska prowadzi internetowe badanie konsumenckie, w którym wzięło udział już ponad 16 000 osób. Dzięki specjalnemu narzędziu informatyczno-analitycznemu Opinello, sieć może na bieżąco monitorować opinie klientów na temat swoich placówek.

Od dwóch miesięcy sieć Netto Polska korzysta z Opinello, narzędzia stworzonego przez szczecińską firmę Intelevo, którego celem jest monitorowanie na bieżąco aktualnych opinii klientów. Z danych Opinello wynika, że ponad 90 proc. klientów Netto znalazło w sklepie wszystkie produkty, które zamierzało kupić, a wskaźnik lojalności klientów wynosi 51 punktów. – „Dzięki Opinello w szybki i wiarygodny sposób jesteśmy w stanie ocenić, które działania spotykają się z pozytywną reakcją naszych klientów, a gdzie powinniśmy pomyśleć o wprowadzeniu zmian” – mówi Sławomir Nitek. – „Narzędzie to pomaga nam również monitorować wiele podstawowych informacji na temat osób odwiedzających nasze sklepy, takich jak częstotliwość robienia zakupów, zadowolenie z oferty naszych sklepów, ale także z oferty naszych lokalnych poddzierżawców, bo jedno z pytań dotyczy właśnie ich. Bardzo ważny jest również fakt, że do wyników badań bieżący dostęp ma kadra kierownicza, dzięki czemu osoby decyzyjne mogą niezwłocznie reagować na uwagi klientów”.

Każdy klient, który zrobi zakupy w dowolnym sklepie Netto, może wejść na stronę www.opinello.com, a następnie wprowadzić kod znajdujący się na paragonie otrzymanym w kasie i wypełnić krótką ankietę na temat jakości konkretnej placówki. Dodatkowym benefitem dla klientów, którzy wypełnią kwestionariusz, są nagrody – codziennie wygrać można 100 zł, a raz w tygodniu losowana jest nagroda specjalna w wysokości 2000 zł.

Netto Polska ma ok. 350 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad
5 tys. osób. 
 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • J.S. MIASTKO 2017-08-20 08:11:24

  Stanisław-Miastko.Dotyczy pieczywa ludzie mieszają brudnymi łapskami.Tak być nie powinno.Powinien być umiejscowiony czytelny napis. Jeśli sięgasz po pieczywo załóż obowiązkowo woreczek lub rękawiczkę.

 • Bodzio. pozdrawiam 2017-07-23 11:39:50

  robie zakupy w netto czesto,nie podoba ni sie ten sklep,

  ceny podane przy towarze nieraz nie zgadzaja sie przy kasie.

  na pytanie czemu tak jest.pada odpowiedz ze jak sie nie podoba to nie musz tu przychdzic. Sklep Gorzów Wlkp

  Piłsudskiego

 • Jadwiga 2017-07-11 06:58:42

  Netto w Ozimku super personel.szybko sprawnie i pomimo że widać zmęczenie i przepracowanie dziewczyny usmiechniete i uczynne,minus kolejki ale to świadczy że klienci lubią tu przychodzic

ZOBACZ WSZYSTKIE (32)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11022

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane