PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Netto chce mieć w Polsce ponad 400 sklepów

Autor: portalspozywczy.pl 18 lutego 2011 20:11

Netto chce mieć w Polsce ponad 400 sklepów

Władze firmy Dansk Supermarked, do której należy sieć dyskontów Netto chcą znacznie przyspieszyć rozwój w Polsce. Szef Netto International Claus Juel-Jensen stwierdził, że docelowo Netto może nawet podwoić liczbę sklepów na polskim rynku.

Claus Juel-Jensen zaznacza, że Netto w najbliższych latach chce mocno przyspieszyć rozwój w Polsce. - Polski rynek ma ciągle duży potencjał wzrostu, ponieważ ok. 40 proc. sektora handlu detalicznego jest jeszcze niezorganizowane i odbywa się m.in. na straganach na ulicy - wyjaśnił dyrektor. Polska jest jednym z rynków, na których duński operator rozwijał się w ostatnich latach najszybciej. W ciągu ostatnich dwóch lat, sieć  otwierała 30 sklepów rocznie.

Jak już informowaliśmy duński operator planuje od 2012 r. otwierać ok. 50 nowych placówek rocznie. - Mamy nadzieję, że od 2012 r. zwiększymy liczbę otwarć z obecnych 30 do ok. 50 sklepów. Wszystko jednak zależy od tempa nabywania nowych nieruchomości pod inwestycje - mówił Sławomir Nitek, wicedyrektor Netto w Polsce.

Aktualnie Dansk Supermarked zarządza w Polsce siecią 212 sklepów dyskontowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • vc 2011-02-19 22:31:07

    netto to najpodlejsza siec sklepow.. gorzej jak biedronka.. syf i smierdzi..

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane