REKLAMA
REKLAMA

Nie będzie śledztwa ws. budowy Biedronki w Gdyni

Autor: Wp.pl 2 września 2015 12:40

Gdynianie na początku sierpnia sprzeciwiali się budowie Biedronki w Wiczlinie. Odbywały się protesty i pikiety. W sprawę zaangażowali się opozycyjni radni. Jednak mimo zapowiedzi, nikt nie zgłosił sprawy do prokuratury - podaje Wirtualna Polska.

REKLAMA

Mieszkańcy obwiniają urzędników, że nie zostali poinformowani o podjętych decyzjach ani biegu terminów. W efekcie gdynianie stracili prawo do zgłaszania uwag oraz sprzeciwu. Nie mają już na nic wpływu.

Pierwszą próbę budowy sklepu wielkopowierzchniowego w tej lokalizacji podjęto trzy lata temu. Wniosek inwestora został jednak odrzucony, ponieważ był sprzeczny z lokalnym planem zagospodarowania przestrzennego. Dyskont podjął kolejną próbę uruchomienia sklepu, jednak na zmienionych warunkach. Kosztem części sklepu, wydzielono mieszkanie.

 • Szwagierek 2015-09-04 09:00:02

  Po prostu trzeba tam nie kupować to i tak są jaja, bo sama biedronka robi sobie konkurencję. Na dodatek w tym rejonie są jeszcze dwie inne biedronki w których brakuje ludzi do pracy to jak oni chcą sobie poradzić z tym regionalnym co tam jest?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
 • Max

  4,60

 • Śr

  3,11

 • Min

  2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA