REKLAMA
REKLAMA

Niektóre sieci będą pracować krócej w Wigilię

Autor: IAR 20 grudnia 2010 09:08

Związkowcy "Solidarności" prowadzą kampanię zachęcającą klientów sklepów, by w Wigilię kończyli zakupy wcześniej. Dzisiaj przekonywali do tego mieszkańców stolicy na zorganizowanym na Starym Mieście happeningu.

REKLAMA

Członkowie "Solidarności" w mikołajowych czapeczkach z logo swojego związku, rozdawali odwiedzającym Starówkę opłatki wraz z ulotkami, w których zachęcali do krótszych zakupów w Wigilię. Towarzyszył im chór śpiewający kolędy.
Podobne akcje związkowcy zorganizują także w innych większych miastach w Polsce - podkreśla przewodniczący Krajowej Sekcji Handlu NSZZ Solidarnośc Alfred Bujara. Dodaje, że chodzi o to, by dotrzec do jak największej liczby klientów i przekonać ich, że przedłużanie zakupów w wigilię poza godzinę 14 uderzy w pracowników sklepów, którzy nie będą mogli zasiąśc do wigilijnego stołu o rozsądnej porze.

Odwiedzający Starówkę popierali apel "Solidarności", twierdząc, że nie ma potrzeby robienia zakupów w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia po 14.00. .

Z zebranych przez związkowców informacji wynika, że do apelu o zakończenie handlu o 14-tej przychyliły się już między innymi Biedronka, Praktiker, Obi, Lidl i Ikea.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,60

  • Śr

    3,11

  • Min

    2,20

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA