Nova Park ma nowego najemcę odzieżowego

Autor: pr/www.dlahandlu.pl 24 lutego 2012 10:18

Kolejnym najemcą NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim jest Magra, który będzie zlokalizowany na piętrze i zajmie powierzchnię 96,60 mkw.

Firma Magra to polski producent posiadający własną sieć salonów, specjalizujący się w produkcji odzieży męskiej, głównie garniturów. Kolekcje firmy tworzone są z myślą o mężczyznach ceniących sobie prestiż, elegancję i komfort.

Komercjalizację NoVa Park realizuje inwestor tj. irlandzka grupa Caelum Development wspólnie z Jones Lang LaSalle. Partnerem Caelum Development w projekcie centrum handlowego NoVa Park jest węgierski deweloper Futureal. W tej chwili wynajęta powierzchnia Centrum NoVa Park wynosi 80 proc.

Na powierzchni 32.400 mkw. (powierzchnia najmu) w centrum handlowym NoVa Park, zostanie uruchomionych 140 lokali handlowo/usługowych w tym 14 gastronomicznych. Kupujący będą mieli do dyspozycji 910 miejsc parkingowych.
Oddanie obiektu planowane jest na wiosnę 2012 roku. Wśród najemców znajdą się m in. Piotr i Paweł, H&M, C&A, Pure Fitness, KappAhl, Intersport, KFC, Smyk, Molton, Cubus, Lavard, Bijou Brigitte, Reporter, Media Expert, Mohito, Centro. Generalnymi wykonawcami tego największego w regionie Centrum Handlowego są Warbud i Mercury Engineering.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane