REKLAMA
REKLAMA

Nowa akcja promocyjna Bobovity

Autor: pr 17 listopada 2011 09:23

Nowa akcja promocyjna Bobovity

Akcja promocyjna pod hasłem "Kraina BoboVita" składa się z trzech etapów, których głównymi elementami są konkursy dla młodych matek. Projekt rozpoczął się 17 października i potrwa do 11 grudnia 2011 roku.

REKLAMA
Kraina BoboVita to wirtualny świat stworzony z myślą o młodych rodzicach, którzy chcą zdrowo odżywiać swoje dzieci. Poprzez zabawę marka pokazuje, na co należy zwracać uwagę, komponując menu niemowlęcia.

 

Podczas trwającej osiem tygodni akcji internautki będą miały okazję wziąć udział w trzech następujących po sobie konkursach: Ogród, Kuchnia i Smaki BoboVita, w każdym wygrywając nagrody. Serwis znajduje się na stronie BoboVity.

Akcja promowana jest poprzez kampanie odsłonowe w serwisach parentingowych sieci GlossyMedia, serwisach parentingowych wydawnictwa Edipresse oraz w portalach: fotka.pl, czasdzieci.pl, minimini.pl, nk.pl. Promocja prowadzona jest także dzięki kampaniom mailingowym do baz: mamazone.pl, benc.pl, parenting.pl, ebobas.pl, emaluszki.pl, miastodzieci.pl, czasdzieci.pl, onet.pl, interia.pl, wp.pl.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA