Nowa część CH Jantar skomercjalizowana w 90 proc.

Autor: dlahandlu.pl/pr 28 czerwca 2011 09:41

Łączna powierzchnia Centrum Handlowego Jantar wynosi obecnie ponad 22 tys. mkw. Zostanie ono rozbudowane do prawie 46 tys. mkw. Planowe oddanie do użytku rozbudowywanego centrum miało nastąpić kwietniu 2012 roku. W związku z szybkim postępem prac budowlanych oraz prośbą najemców, Mayland RE rozważa możliwość przyspieszenia otwarcia centrum o kilka miesięcy. Jantar jest skomercjalizowany w 90 proc.

Mayland Real Estate realizuje proces deweloperski i będzie odpowiedzialny za bieżące zarządzanie nieruchomością. Centrum Handlowe Jantar w Słupsku zostało zakupione w grudniu ub. roku przez Fundusz European Property Investors Special Opportunities, L.P., zarządzany przez AEW Europe oraz Tristan Capital Partners. AEW Europe, który uzyskał kredyt bankowy na rozbudowę centrum.

Istniejące Centrum Handlowe Jantar jest wynajęte w 100 proc. W rozbudowywanej części Jantara dołączą do nich m.in.: Multikino, MK-Bowling, ZARA, Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Reserved, Cropp, Jeans Club, Tally Weijl, Digisport, Cubus, New Yorker, Ryłko i Promod.

Wśród najemców nowej częśći są m.in.: Yves Rocher,  Inditex Group, New Yorker i Tally Weijl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11008

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane