REKLAMA
REKLAMA

Nowa delikatesowa marka w hipermarketach Carrefour

Autor: www.dlahandlu.pl 25 czerwca 2014 09:49

Reflets de France to kolekcja regionalnych specjałów francuskich, dostępnych tylko w sieci Carrefour. W ofercie znajduje się bogaty wybór serów, wędlin, wyrobów garmażeryjnych oraz cukierniczych.

REKLAMA

Produkty Reflets de France to flagowe specjały takich regionów jak Alsace, Alpes Pays de Savoie, Aquitaine, Auvergne, Burgundy, Brittany, Centre Val de Loire, Champagne Ardenne, Côte d'Azur, Corsica, Franche Comté, Ile de France, Languedoc Roussillon, Limousin, Lorraine, Midi Pyrenees, Nord-Pas de Calais, Normandy, Pays de La Loire, Poitou-Charentes, Provence Alpes du Sud oraz Rhone Alpes.

- Od dużego czasu obserwujemy coraz większe zainteresowanie Polaków specjałami francuskimi, zwłaszcza takimi jak sery, owoce morza, wędliny czy wyroby cukiernicze. Reflets de France to właśnie odpowiedź na takie potrzeby - tłumaczy Thierry Etchemendiagary, dyrektor handlowy Carrefour Polska.

Pierwsze produkty Reflets de France są już dostępne w pięciu warszawskich hipermarketach Carrefour: CH Wileńska, CH Reduta, Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Galerii Bemowo, a także w CH Borek we Wrocławiu, CH Morena w Gdańsku, w Parku Handlowym Zakopianka w Krakowie, CH Czyżyny w Krakowie oraz w hipermarkecie Carrefour w Łodzi przy ul. Kolumny. 

 

  • ReNatolin 2014-06-25 16:23:40

    Oj tam oj tam.... Jak już Francuskie to tylko Leklerek. Ja kupuje ich wlasna marke regionalna i maja pyszny cydr wlasnie. A Carrefour odwiedziałam pare razy w Arkadii ale jakaś porażka. Drogie! Brudne i w ogule smierdzące... Także nic Carefur nie odnalazł w pod domem Leklerek ma to samo i tańsze i lepsze...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA