PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Nowa dyrektor regionalna w Segro

Autor: dlahandlu.pl 28 czerwca 2012 13:33

Joanna Janiszewska awansowałą na stanowisko dyrektora regionalnego SEGRO w regionie śląskim. Nową funkcję Joanna Janiszewska objęła z dniem 1 czerwca 2012 r.

Joanna Janiszewska pracuje w SEGRO Poland od pięciu lat. Na obejmowanym właśnie stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie strategii rozwoju grupy, opracowanie planu dla regionu i zarządzanie portfelem projektów. Celem nowego dyrektora jest dalszy rozwój i umocnienie pozycji rynkowej SEGRO jako jednego z najważniejszych w Polsce deweloperów powierzchni komercyjnych.

Przez ostatnie lata Joanna Janiszewska pełniła funkcję Leasing Managera, będąc odpowiedzialną za komercjalizację obiektów magazynowych i produkcyjnych SEGRO na Górnym i Dolnym Śląsku. Aktywnie uczestniczyła w budowie i rozwoju zasobów firmy w regionie, liczących obecnie ponad 180 tys. mkw. powierzchni oddanej do użytkowania i przekazanej pod działalność klientów z różnych branż. Nowa dyrektor SEGRO z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad dziewięciu lat, poprzednio pracowała dla brytyjskiej firmy doradczej Donaldsons (obecnie DTZ).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane